Субота, 04.07.2020, 11:32 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 453
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Шкільний музей

ТОП-15 найкращих сайтів українських архівних установ
Щоб стати справжнім дослідником історії, а не «кабінетним» вченим-компілятором чужих праць, слід хоча б один раз на місяць вибиратися до архіву. Саме пошук, опрацювання і використання архівних джерел стане безцінним досвідом на початку Вашої наукової кар’єри. Нині інформаційні технології пішли вперед, і архівні установи, в свою чергу, теж намагаються йти в ногу з часом. Створюються відповідні сайти, на яких дослідник може знайти усю необхідну інформацію: місце розташування архіву, графік роботи, перелік послуг, фондові каталоги і описи, навіть готові шифри справ. Отож, давайте подорожувати по українським архівам і разом!
15 МІСЦЕ. http://tsdazu.gov.ua/ Цей веб-ресурс міг цілком очолити перші позиції цього рейтингу... Але працівники так захопились перекладом сторінок на англійську мову, що про деякі просто забули: корисна інформація залишилась недоступною і для іноземців, і для українських дослідників зарубіжної україніки.
14 МІСЦЕ. http://www.daark.org.ua/ Державний архів в Автономній Республіці Крим.
13 МІСЦЕ. http://dazo.gov.ua/ Державний архів Закарпатської області. Сайт із простим, але продуманим дизайном. Інформативність на високому рівні, що є особливо важливим для дослідника.
12 МІСЦЕ. http://undiasd.archives.gov.ua/ Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства (УНДІАСД). Гарний дизайн у поєднанні з величезною кількістю корисної інформації. Зручний у користуванні.
11 МІСЦЕ. http://tsdavo.org.ua/ Центральний державний архів вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України). У цілому сайт досить непоганий. Особливо привабливий «віртуальними виставками» документів, які досить у непоганій якості викладені на веб-ресурсі. Але суттєвим недоліком є несправність пошуку таких категорій іменного та географічного покажчика.
10 МІСЦЕ. http://csam.archives.gov.ua/ Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України (ЦДАМЛМ України) Привабливий сайт, котрий містить усю необхідну інформацію. Розробники підійшли творчо до його створення - одразу ж виникає бажання ознайомитись із його фондами у самій установі. А персонал там дуже привітний і поблажливий, повірте на слово.
9 МІСЦЕ. http://daifo.if.gov.ua/ Державний архів Івано-Франківської області.
8 MICЦE.http://ck.archives.gov.ua/ Державний архів Черкаської області.
7 МІСЦЕ. http://www.dahmo.gov.ua/ Державний архів Хмельницької області.
6 МІСЦЕ. http://archiv.rv.ua/ Державний архів Рівненської області.
5 МІСЦЕ. http://www.archive.zt.ua/ Державний архів Житомирської області.
4 МІСЦЕ. http://cv.archives.gov.ua/ Державний архів Чернівецької області.
3 МІСЦЕ. http://www.archive.lviv.ua/ Державний архів Львівської області. Львів завжди був ближчим до Європи. Оформлення сайту виконане з урахуванням нових європейських віянь: строгість і креатив. Не менш привабливим і корисним є його наповнення. Хочеться відвідувати знову і знову.
2 МІСЦЕ. http://dako.archives.kiev.ua/ Державний архів Київської області. Фешенебельний дизайн у поєднанні з чудовим інформаційним наповненням.
1 МІСЦЕ. http://derjarhiv.odessa.gov.ua/ Державний архів Одеської області. Сайт, який один з небагатьох, містить у собі всі описи ( фондів архіву, відповідно з шифрами всіх справ. Завдяки цьому можна зекономити море часу, витраченого на виписування. У архів можна приїхати «озброєним до зубів» дослідником.
Категорія: Шкільний музей | Додав: admin (16.09.2012)
Переглядів: 940 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Посилання
BB-Code
HTML-код
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Пошук
Форма входу
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
Новини освіти
контакти
Колінковецький ЗНЗ
Головна, 52
с. Колінківці
Хотинський район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-school.org/ обов'язкове! Колінковецький ЗНЗ © 2011-2020Украина онлайн InterNetri.Net