Понеділок, 30.03.2020, 04:01 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 453
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Шкільний музей

Новації у діяльності музеїв
Сукупність різних напрямів і форм роботи з відвідувачами музею, об'єднаних загальною темою і спрямованих на одну педагогічну мету, стають основою музейно-педагогічної програми. Сьогодні у музеях розробляються адресні програми, орієнтовані як на дитячу, так і дорослу аудиторію: організовуються дитячі експозиції, виставки для дітей та сімей. Процеси інтеграції сприяють виявленню нової проблематики, методик, що знаходять відбиття в культурно-освітніх програмах, проектах музеїв.
Так, національний музей українського народного декоративного мистецтва пропонує до уваги відвідувачів тематичну екскурсію вікторину «Кожна одежина на ім’я красна» та тематичні екскурсії з демонстрацією одягання народного вбрання, пов’язування жіночого головного убору, одягання чоловічого та жіночого поясів. Такий вид роботи був би корисним для вчителів української мови та літератури, оскільки у творах вітчизняних письменників досить часто трапляються назви, які маловідомі сучасному читачу. Що таке очіпок плахта чи запаска, учні знають лише приблизно, тому практичний елемент такої екскурсії дозволить їм не лише краще зорієнтуватися в національному вбранні, а й збагатити словниковий запас. Не менш корисні такі екскурсії для роботи вчителів історії, країнознавства та класних керівників.
Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків пропонує тематичні екскурсії «Боги та герої Давньої Греції», Біблійні події та життя святих у творах з колекції музею» тощо. Цікавою є розробка спеціальної програми Національного художнього музею України «Школа і музей: навчатися разом веселіше». Заклад також організовує тематичні екскурсії, до шкільної програми з історії України, історії художньої культури, українознавства, курсів «Я і Україна», «Мій Київ», української  та зарубіжної літератури.
Екскурсії дають можливість значно збагатити уроки зарубіжної літератури та всесвітньої історії, адже школярі отре змогу не просто дізнатися про значний вплив еллінізму та християнства на європейську культуру та освіту, а й побачити результат цього процесу.
Зрозуміло, що наведеними прикладами культурно-освітня діяльність вітчизняних музеїв не обмежується.
Категорія: Шкільний музей | Додав: admin (22.08.2012)
Переглядів: 721 | Теги: музеїв, ДІЯЛЬНОСТІ, Новації | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Посилання
BB-Code
HTML-код
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Пошук
Форма входу
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
Новини освіти
контакти
Колінковецький ЗНЗ
Головна, 52
с. Колінківці
Хотинський район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-school.org/ обов'язкове! Колінковецький ЗНЗ © 2011-2020Украина онлайн InterNetri.Net