Понеділок, 19.11.2018, 06:26 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Чи потрібно об'єднати проведення ДПА та ЗНО
Всього відповідей: 45
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Рекомендації психолога » Педагогічним працівникам

Зразок характеристики
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ 
ХОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОЛІНКОВЕЦЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ
вул. Головна, 52, с. Колінківці, Хотинський район, Чернівецька область, 60023, тел. 8 (03731) 47-2-90, 47-2-95, 
електронна пошта  kolinkivtsy-nvk@ukr.net, адреса сайту http://kolinkivtsy-shool.org/
 «________» ________________ 20_____ р.                                                   № __________
 
Характеристика
(Прізвище, ім’я та по батькові учня в родовому відмінку)
учня (ці) (…) класу
Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ст. 
Хотинського району
Чернівецької області
(…) року народження
 
ХАРАКТЕРИСТИКА 
 
(Прізвище, ім’я, по батькові в називному відмінку) народилася (число, місяць, рік народження). Навчається у Колінковецькому загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів Колінковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області у (…) класі. Хронічних захворювань немає. Стомлюється після тривалого навантаження (швидко стомлюється, не стомлюється). Навчається на середній (низький, достатній, високий) рівень. 
У дівчинки (хлопчика) середній бал (…), найвищий бал з (зазначити предмет), найнижчий – (…); відчуває інтерес до (зазначити предмет).  Складними є предмети суспільно-гуманітарного циклу (фізико-математичного, … ), легше даються природничого (філологічного, … ). Не відвідує гуртків за власним бажанням (відвідує (…) гурток (секцію). 
Учениця має хороший фізичний і непоганий розумовий розвиток, однак навчається не в міру своїх можливостей (навчається в міру своїх можливостей). Програмний матеріал засвоює слабо (добре), домашні завдання виконує періодично (ніколи, інколи, завжди). Проте старанно веде робочі зошити, щоденник (неохайно веде зошити, щоденник).
На уроках не завжди уважно слухає пояснення вчителя, періодично відволікається, часто робить помилки через неуважність, але самостійно виправляє їх при перевірці (завжди легко й швидко зосереджує свою увагу на поясненні вчителя; ніколи на відволікається на уроці, помилок через неуважність у роботах не робить; досить уважно слухає пояснення вчителя; відволікається рідко, іноді зустрічаються помилки в роботах через неуважність; слухає досить уважно тільки в тому випадку, якщо їй цікаво, часто відволікається; постійно робить помилки через неуважність, при перевірці не завжди виправляє їх; як правило, повільно і тяжко зосереджує свою увагу на уроці; мало що засвоює через постійні відволікання; робить багато помилок через неуважність і не помічає їх при перевірці). 
При вивченні матеріалу довго в ньому розбирається, при викладенні робить помилки за формою, але зміст викладає точно (при завчанні завжди попередньо розбирається в структурі й змісті матеріалу; але й матеріал, що вимагає механічного завчання, запам'ятовує легко; при завчанні може запам'ятати лише те, у чому попередньо розібралася; матеріал, що вимагає механічного запам'ятовування, дається важко; матеріал, що вимагає механічного завчання, засвоює дуже легко, досить 1-2 рази переглянути його; має звичку не розбиратися в структурі й змісті матеріалу, що заучується; для запам'ятовування матеріалу багаторазово механічно повторює його, не перебираючи й не осмислюючи, робить значеннєві помилки). 
В числі останніх учнів уловлює суть пояснень вчителя, відрізняється повільним темпом  обмірковування й вирішення завдань (швидко схоплює суть матеріалу, завжди в числі перших вирішує завдання, часто пропонує власні оригінальні рішення; досить швидко розуміє матеріал, швидше за інших вирішує завдання, іноді пропонує власні оригінальні способи вирішення; задовільно розуміє матеріал після пояснення в середньому темпі; звичайно власних оригінальних рішень не пропонує; розуміє матеріал тільки після додаткових занять, украй повільно вирішує завдання, при вирішенні завдання сліпо використовує відомі «шаблони»). 
Рідко проявляє живу емоційну реакцію на події (завжди емоційно реагує на будь-які життєві явища, її може схвилювати розповідь; звичайно емоційно реагує на життєві явища, але рідко що може схвилювати глибоко; жива емоційна реакція практично відсутня). Дівчинка (хлопчик) завжди спокійна, у неї не буває сильних емоційних спалахів (завжди емоційно реагує на будь-які життєві явища, її може схвилювати розповідь; звичайно емоційно реагує на життєві явища, але рідко що може схвилювати глибоко; рідко проявляє живу емоційну реакцію на події; жива емоційна реакція практично відсутня; звичайно спокійна, емоційні спалахи дуже рідкісні; емоційно врівноважена; підвищена емоційна збудливість, схильна до бурхливих емоційних проявів; запальна, є частими сильні емоційні спалахи з незначних приводів). У порівнянні з однокласниками менш активна і жвава (постійно жвава, дуже активна у всіх сферах шкільного життя, в усе втручається, береться за всі справи; жвава, у міру активна у всіх сферах шкільного життя; жвава, активна тільки в деяких сферах шкільного життя; практично завжди пригнічена, апатична у всіх сферах шкільного життя, незважаючи на те, що здорова). 
Вихованням учня (учениці) займається тато (мама, бабуся, дідусь, тітка, …, з якого віку).
Дівчинка (хлопчик) активно бере участь у суспільній діяльності (не бере участі у суспільній діяльності), працьовита (лінива), відповідальна (легковажна), ініціативна (піддається впливу), організована (розсіяна), допитлива (не виявляє інтересу до предметів, явищ, особистостей навколишнього середовища), акуратна (недбала).
Учениця чесна (обманює), справедлива (керується вигодою), товариська (відлюдькувата), чуйна (не вміє співпереживати), ввічлива (невихована), тактовна (може образити).
Скромна (пихата), впевнена у собі (невпевнена, самовпевнена), самокритична (не вміє аналізувати свої вчинки), уміє розраховувати свої сили (не вміє розраховувати свої сили), прагне до успіху, першості, (не прагне до успіху, першості). Смілива (боязка), рішуча (нерішуча), наполеглива (ненаполеглива).
Є авторитетом у класі (не є авторитетом в класі), має лідерські якості (не має лідерських якостей).
 
 
Директор Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ст.                             Н. М. Боярин 
Класний керівник (…) класу                                                (…)
Практичний психолог                                                          І. А. Романовська
 
Викачати загальну характеристику на учня у форматі docx можна тут.
 
 
Категорія: Педагогічним працівникам | Додав: admin (11.04.2013)
Переглядів: 100439 | Коментарі: 3 | Теги: Характеристика на учня | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 3
3 cladding  
Дякую за зразок документа, дуже допоміг.

2 Rosilania  
You put the lime in the and drink the article up.

1 Juliet  
Pecrfet answer! That really gets to the heart of it!

Посилання
BB-Code
HTML-код
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Пошук
Форма входу
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
Новини освіти
контакти
Колінковецький ЗНЗ
Головна, 52
с. Колінківці
Хотинський район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-school.org/ обов'язкове! Колінковецький ЗНЗ © 2011-2018Украина онлайн InterNetri.Net