Четвер, 21.10.2021, 18:01 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Чи потрібно об'єднати проведення ДПА та ЗНО
Всього відповідей: 50
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивна школа

Спортивна школа

У Колінковецькому ЗЗСО в позаурочний час, функціонують спортивні секції, яких відвідують учні 5 – 11 класів, керівниками яких є - вчителі фізичної культури. 
 Щоб вступити в спортивну школу потрібно мати:
 • медичну довідку про стан здоровя від лікаря -педіатра;
 • заяву від імені батьків про зарахування до секції
Спорт має велике оздоровчо-гігієнічне значення. Методично грамотно організовані заняття сприяють правильному формуванню підростаючого організму, гармонійному розвитку дитини. В процесі занять спортом розвиваються практично усі м'язи людини, в тому числі і серцевий м'яз, розвиваються і зміцнюються органи дихання, зміцнюється кісткова система, підвищується рухливість суглобів і загальна еластичність м'язів.
Секція Футбол. Колінковецький НВКСистематичні тренування юних спортсменів сприяють вихованню цілеспрямованості, сили волі, настирливості в досягненні цілі, працьовитості. Тренування та участь у змаганнях сприяють також і розвитку дружби, вмінню працювати в команді, підпорядковувати свої дії досягненню загальної цілі, почуття обов'язку і відповідальності,  поваги до своїх суперників та партнерів. 
Спорт - важливий засіб розвитку у учнів швидкості, сили, витривалості, спритності та інших важливих моторних якостей.
В ході навчально-виховного процесу з різних видів спорту розв'язуються такі завдання:
 • Зміцнення здоров'я та сприяння правильному всебічному фізичному розвитку учнів;
 • Розвиток основних рухових (фізичних) якостей (сили, витривалості, швидкості, спритності тощо);
 • Набуття необхідних теоретичних і методичних знань в області спорту, гігієни та самоконтролю;
 • Оволодіння основними прийомами сучасної техніки і тактики;
 • Виховання сміливості, дисциплінованості, працелюбності, відчуття дружби тощо;
 • Активний відпочинок від навчально-розумової діяльності;
 • Зняття психоемоційного напруження.
 
Баскетбол
В нашій школі функціонує секція  баскетболу, учні 5-11 класів її відвідують 2 рази на тиждень (понеділок – 15.00, вівторок – 15.00). учні в секції займаються на спортивній базі школи – стадіон, спортивний зал, під керівництвом вчителя фізкультури Майкана Ю.В. 
 
Робота гуртка передбачає: сприяння гармонійному фізичному розвитку, всебічній фізичній підготовці та зміцненню здоров'я вихованців; прищеплення потреби в систематичних заняттях фізичними вправами; підготовку і виконання нормативів.
Основний показник роботи гуртка з баскетболу - виконання програмних, вимог за рівнем підготовки вихованців, які виявляються в кількісних показниках фізичного розвитку, фізичній, технічній, тактичній, теоретичній підготовленості.
На 1-му і 2-му етапах навчання основна увага звертається на зміцнення здоров'я гуртківців, на удосконалення фізичної підготовки, подальший розвиток швидкості, координації, вміння орієнтуватися, вивчення основ техніки і тактики баскетболу.
На 3-му етапі навчання проводиться подальше удосконалення фізичної підготовки, розвиток швидкості, швидкісно-силових якостей, повторення і закріплення техніки і тактики гри, її основних правил, відбувається підготовка до складання нормативних і контрольних іспитів. Основна увага приділяється розвитку таких фізичних якостей, як: стрибучість, швидкість, витривалість, координація, спритність.
Під час занять гуртка надається можливість гуртківцям самостійно судити змагання, кожен вихованець повинен знати правила гри по баскетболу та міні-баскетболу, вміти вести протоколи, писати заявку, складати ігрові таблиці.
Волейбол
В школі працює секція волейболу, учні 5-11 класів її відвідують 2 рази на тиждень  (середа   – 15.00, п’ятниця – 14.00). учні в секції займаються на спортивній базі школи – стадіон, спортивний зал, під керівництвом вчителя фізичної культури Гринчака В.О.
Важливе місце в системі фізичного виховання займає волейбол. Високий рівень розвитку волейболу, як виду спорту робить його одним із ефективних засобів всебічного фізичного розвитку. Відомо, що основною метою занять волейболом є розвиток рухливих якостей таких, як: витривалість, стрибучість, ловкість, спритність. Заняття волейболом ставить високі вимоги до функціонального стану організму.
Велике значення має естетична дія волейболіста на людину. Вона не обмежується тим, що в процесі занять волейболом  спортсмен досягає гармонійного розвитку тіла, краси та виразності рухів. Глибоку насолоду діє складність дій у вихованні тактичних комбінацій, сама спортивна гра і радість перемог. 
Гра у волейбол сприяє розвитку рухливого апарату, допомагає розвитку життєво важливих фізичних якостей, зміцнює дихальну, серцево-судинну та м’язову систему, знімає розумову стомленість, взагалі загартовує себе як особистість. 
Футбол
Секція Футбол. Колінковецький НВКВ школі працює секція футболу, учні 5-11 класів її відвідують 2 рази на тиждень  (вівторок  – 15.00, четвер – 15.30), учні в секції займаються на спортивній базі школи – стадіон, спортивний зал, під керівництвом вчителя фізичної культури Ватаманюка В.В.
Футбол є важливою складовою фізичної культури. Через навчання футболу формується стійкий інтерес дітей до занять фізичною культурою, зокрема до здорового способу життя взагалі.
У процесі занять футболом виробляються  різноманітні рухові навички, виникають і удосконалюються умовно-рефлекторні зв’язки між корою головного мозку, руховим апаратом і внутрішніми органами, поліпшується координація, прискорюється реакція, підвищується загальний рівень фізичної підготовки, технічної і тактичної майстерності спортсменів.
На заняттях гуртка «Футбол» вихованці оволодівають знаннями з історії футболу, техніки володіння м’ячем, розвивають фізичні якості.
Навчальний матеріал адаптований до занять з дітьми різного рівня підготовки, передбачає загальну фізичну, а не спортивну спрямованість і містить
Секція Футбол. Колінковецький НВК найпростіші елементи техніки та дій у нападі та захисті, а також вправи з елементами футболу для розвитку фізичних якостей.
Під час вивчення елементів техніки та дій у позиції захисту в учнів формуються нові рухові навички. Тому кожний прийом вивчають відповідно до стадій формування рухових навичок. При цьому дотримується така послідовність:
 • ознайомлення з прийомом;
 • вивчення прийому у спрощених умовах;
 • вдосконалення прийому в умовах, близьких до ігрових;
 • закріплення прийому в русі.

Поділись з друзями

Пошук
Форма входу
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини освіти
контакти
ОЗО - Колiнковецький ліцей
Головна, 92
с. Колінківці
Чернівецький район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до ОЗО - Колінковецький ліцей на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до ОЗО - Колiнковецький ліцей на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-school.org/ обов'язкове! ОЗО - Колінковецький ліцей © 2011-2021Украина онлайн InterNetri.Net