Вівторок, 21.11.2017, 03:29 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Чи потрібна шкільна форма?
Всього відповідей: 170
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Конкурси

Участь у конкурсах різних рівнів.
 
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

 
2010 р.
2011 р.
2012 р.
2013 р.
2014 р.
Всього учасників
116
137
117
102
69
Сертифікат
Відмінний
17
3
27
11
8
Добрий
55
74
79
63
32
Учасника
44
60
11
28
29

 

Всеукраїнський природничий конкурс "Колосок”
У конкурсі «Колосок – осінній» 2011 року приймали участь 62 учні, з яких 18 – нагороджені сертифікатом «Золотий колосок», а 31 сертифікатом «Срібний колосок»
У конкурсі «Колосок – весняний» 2012 року приймали участь 83 учні, з яких 24 – нагородженні сертифікатом «золотий колосок», а 42 – сертифікатом «Срібний колосок»
 
Всеукраїнський  інтерактивний  учнівський  конкурс  
юних суспільствознавців «Кришталева сова» - 2012 
І місце – 9 учнів

ІІ місце – 14 учнів
ІІІ місце – 25 учнів

 

10- учасників

 

 
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
  1. Ілащук Марина , учениця 7-Б класу ІІ м.- районний етап (вчитель Матющенко Г.Д.)
  2. Банар Аріна, учениця 9-Б класу І м. - районний етап, ІІІ м. – обласний етап (вчитель Унгурян Л.М.)
  3. Кадельник Артур , учень 10-А класу ІІ м. – районний етап (вчитель        Матющенко Г.Д.)
  4. Тодоріко Наталія, учениця 11-А класу І м. – районний етап (вчитель Когут О.Т.)
  5. Чорноброва Анастасія  - учениця 4-А класу ІІ місце – районний етап (вчитель Гавалешко В.С.)
  6. Ізвак Ангеліна - учениця 3-Б класу ІІ місце районний етап (вчитель Хабуля А.А.)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
  1. Ілащук Марина , учениця 7-Б класу І м. – районний етап, ІІІ м. – обласний етап (вчитель Матющенко Г.Д.)
  2. Гушуляк Марина, учениця 9-Б класу ІІ м. – районний етап  (вчитель Унгурян Л.М.)
  3. Павленчук Ольга, учениця 11-А класу ІІ м.- районний етап  (вчитель Когут О.Т.)
ХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості , присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об´єднаймося ж, брати мої!», номінація «Література»
  1. Ілащук Марина, учениця 7-Б класу І м. – районний етап, І м. – обласний етап, І м. – фінальний етап (вчитель Ілащук М.М.) номінація «Історія та державотворення»
  2. Тодоріко Наталія (11-А клас) – І місце районний етап та ІІІ місце в обласному етапі (вчитель Романовський В.І).
Всеукраїнська туристично-краєзнавча експедиція «Історія міст і сіл України»
  1. Павленчук Микола, учень 10-Б класу; Мельник Дмитро , учень 10-А класу;
  2. Кадельник Артур, учень 10-А класу  – І м. – районний етап, І м. – обласний етап (вчителі Бойко О.О., Рогожа А.М.)
Всеукраїнський з'їзд юних садівників, зоологів, аграрників, лісників 
  1. Балан В'ячеслав, учень 7-Б класу - ІІІ м. в обласному етапі (вчитель Гаврилець А.Т.) по захисту-проекту «Вирощування екологічно чистих плодових культур у шкільному садівництві».
Обласні змагання з радіоелектронного конструювання 
  1. Кадельник Артур, (керівник Бойко В. О.) – ІІ місце
  2. Мельник Дмитро, (керівник Бойко В. О.) – І місце
Обласна новорічно-різдвяна виставка "Новорічна композиція"
  1. Банар Юлія  - учениця 8-В класу І місце (керівник Яковець З.О.) 
Всеукраїнський  конкурс "Юних дизайнерів"
  1. Тупкал Анастасія - учениця 5-Б класу - "Гран-прі" район, ІІ місце область (керівник Яковець З.О.)
Районний конкурс "Української декоративної творчості"
  1. Банар Юлія - учениця 8-В класу -  ІІ місце (керівник: Яковець З.О.)
Обласна виставка конкурсу "Знай і люби свій край",  номінація "Декоративно-прикладне мистецтво"
  1. Руснак Марина -  учениця 9-А класу ІІІ місце  (керівник: Яковець З.О.)
Районний конкурс "Юних дизайнерів" ,  номінація "Ялинкова прикраса"
  1. Руснак Марина -  учениця 9-А класу  ІІ місце, (керівник: Яковець З.О.)
Обласний Чернівецький історико-краєзнавчий музей. Персональні виставки "Декоративно-прикладного мистецтва" 
  1. Руснак Марини учениці 9-А класу,
  2. Банар Юлії учениці 8-В класу, 
  3. Урсатій Світлана учениця 9-А класу.
Конкурс "Людина і ліс"
  1. Цибуляк Ілона , учениця 4-В  класу, 
  2. Ілащук Микола, учень 2-Б класу – І місце (керівник: Яковець З.О.)
Конкурси малюнків "Світ очима дітей" 
  1. Білоока Анастасія – ІІ місце, 
  2. Руснак Марина – ІІІ місце. (керівник Калиняк Ж.С.)
Районний конкурс "Мир та безпека в Україні" 
  1. Романчук Анастасія – ІІ місце. (керівник Калиняк Ж.С.)
  2. Руснак Марина – ІІ місце. (керівник Калиняк Ж.С.)
Районний конкурс "Космічні фантазії"
  1. Білоока Анастасія – І місце, 
  2. Гелич Карина ІІ – місце, (керівник: Калиняк Ж.С.)
Обласний Чернівецький історико-краєзнавчий музей. Персональна виставка з образотворчого мистецтва учнів Колінковецького НВК
  1. Максимчук Анастасія,
  2. Руснак Марина, 
  3. Банар Юлія (керівник: Калиняк Ж.С.)
Конкурс районний «Хотинська зіронька» 
  1. Гушуляк Марина учениця 9-Б класу (керівник: Тимофій Ігор Миколайович)
Районний конкурс «Чисті роси» 
  1. театральне дійство «Буковинське весілля» І місце  (керівник: Робуляк Альона Василівна)
Конкурс екологічних агітбригад
  1. Агітбригада «Надія» - ІІ м. на районному конкурсі (керівники Гаврилець А.Т., Когут О.Т.). 
Конкурси з фізичної культури
  1. Діти - Олімпійська надія України – 7.09.2011р. - VII місце;
  2. Крос – 14.09.2011р. - Х місце;
  3. Старти надії – 25.09.2011р. – V місце;
  4. Шкіряний м’яч – 12.10.2011р. – ІІ місце;
  5. Футбол ЄВРО 2012 – ІІ місце;
  6. Баскетбол – 7.12.2011р. ІІІ місце;
  7. Легка атлетика – 4.04.2012р. – ІV місце;
  8. Шахи – І місце – Унгурян Анастасія;
  9. Штовхання ядра – Кольцов Володимир – ІІ місце район, І область;
  10. «Зірниця» - 20.04.2012р. – Х місце.
Районний конкурс «Кращий відгук на прочитану прозу
  1. Гончар Микола  - учень 4-Б класу ІІ місце (вчитель Снігуряк М.І.)
Всеукраїнський  конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», напрям «Народознавство, краєзнавство», по темі «Рослини і тварини в українській символіці»
  1. Настас Світлана – учениця 4-Б класу І місце районний етап, ІІ місце обласний етап (вчитель Снігуряк М.І.)
 

Поділись з друзями

Пошук
Форма входу
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини освіти
контакти
Колінковецький ЗНЗ
Головна, 52
с. Колінківці
Хотинський район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до Колінковецького ЗНЗ на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-school.org/ обов'язкове! Колінковецький ЗНЗ © 2011-2017



Украина онлайн InterNetri.Net